Kā iegūt apmeklētājus savai mājaslapai?

kā iegūt apmeklētājus mājaslapai

Kā iegūt lapas apmeklētājus savai interneta vietnei – tas ir aktuāls jautājums katram mājaslapas īpašniekam vai administratoram. Ar SEO palīdzību var iegūt apmeklērtājus bez maksas, taču tas prasa lielu darba vai līdzekļu ieguldījumu un arī laiku līdz redzama rezultāta sasniegšanai.

Maksas apmeklētāju plūsma

Maksas trafiks, jeb apmeklētāju pirkšana ir ierasta prakse tā pat, kā jebkura reklāma jaunam biznesam. Biznesa dibinšāanas sākumā vēl nav iespējams saņemt nepiešamo apmeklējumu tikai ar SEO, tāpēc var apsvērt apmeklējuma pirkšanas iespējas.

Kur pirkt apmeklējumu mājaslapai?

Apmeklētājus var pirkt daudz un dažādās vietnēs, gan ārzemju, gan arī vietējās. Klasisks risinājums ir reklāmas banera izvietošana lielās, populārās mājaslapas, taču tas var būt dārgi un neefektīvi, jo, visbiežāk nav iespēju atlasīt vēlamo auditoriju. Visiem ir pazīstama Google reklāma, kas ir viens no dārgākajiem interneta reklāmas veidiem mūsdienās, jo pieprasījums starp konkuretiem ir ausgsts, līdz ar to, cenas ir augstas un šajā veidā viegli pazaudēt naudu, ja netiek pieaicināts Google reklāmas speciālists. Reklāmas sociālajos tīklos kā Facebook var būt daudz lētākas un arī efektīvākas, pateicoties audutorijas atlasīšanas iespējām, taču arī šim reklāmas veidam ir ļoti ieteicams piesaistīt speciālistu.

Tad kā atrast reklāmas veidu, kuru var atļauties ar jebkuru budžetu, un kas neprasa speciālista piesaistīšanu? Atbilde ir pavisam vienkārša – izmantojiet specializētos apmeklētāju plūsmas tīklus. Mēs iesakām izmantot SimpleTraffic tīklu, kur pieejama gan Latvijas, gan arī daudzu citu valstu apmeklētāju plūsmas. Apmeklētāju kvalitātei iespējams sekot līdz, izmantojot savu Google Analytics kodu. Šajā apmeklētāju tīklā cena par 500 apmeklētājiem dienā sastāda tikai $15 mēneša maksu, tādat par šo niceīgo summu iegūsiet līdz pat 15000 apmeklējumiem. Pie tam, Jūs varat izmantot 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma iespēju.

[REĢISTRĀCIJA SIMPLE TRAFFIC ŠEIT]