Kā izmantot Open AI ChatGPT robotu SEO (padomi un triki)

chatgpt-table

Kā mēs zinām, Open AI ChatGTP ir uzspridzinājis internetu, jo visi šodien par to runā. Mums, SEO entuziastiem un profesionāļiem, tas ir dzīvi mainošs rīks, kas var un vēl vairāk atvieglos un paātrinās mūsu uzdevumus. No teksta analīzes līdz koda ģenerēšanai – esmu to mēģinājusi un testējusi stundām ilgi. Iedziļināsimies un redzēsim, ko tas var sniegt jūsu labā!

1. HTML koda ģenerēšana satura rādītājam

Tīmekļa lapas satura rādītāja kodēšana var būt tik atkārtots uzdevums, tāpēc kāpēc gan nepalūgt AI to izdarīt jūsu vietā. Vienkārši uzdodiet jautājumu pareizi, lai iegūtu vislabākos rezultātus.

Izveidojiet savas vietnes lapu virsrakstu satura rādītāju. Tas var kodēt to ar HTML pat ar enkura saitēm uz jūsu apakšvirsrakstiem, un jūsu lasītāji varēs ērti pārvietoties jūsu lapā. Tas izrādījās diezgan labi ar tālāk norādīto komandu.

create a table of contents encoded in HTML with anchor links to titles for the following headings

2. Satura īsas izpētes tēmas

Var paiet stundas, lai pārbaudītu daudzas vietnes, kurās tiek meklētas apakštēmas, kas jums jāaptver jaunajā rakstā. Chat GPT var to izdarīt jūsu vietā dažu sekunžu laikā. Tāpēc es nolēmu lūgt tai uzskaitīt apakštēmas, kuras parasti tiek apspriestas par noteiktu tēmu. Pārlūkojot tīmekļa vietnes, lai redzētu šīs atbildes kvalitāti, varu teikt, ka tā bija diezgan pareiza, un es uzskaitīju tēmas, kuras par savu tēmu atradu lielākajā daļā vietņu.

3. Satura daļas ievada rindkopas rakstīšana

Tas bija vairāk nekā tikai mana teksta ielīmēšana un lūgums uzrakstīt tam ievadu. Es noteikti norādīju primāro atslēgvārdu, kuru vēlos iekļaut, kā arī atbildēju uz noteiktiem jautājumiem, kuriem bija jābūt ievadā, lai pārliecinātos, ka tas atbilst manām satura prasībām.

Secinājumi

Man radās problēmas ar lielākiem teksta gabaliem, tāpēc tā vietā, lai ielīmētu visu tekstu, lielākoties es ielīmēju tikai tā virsraksta struktūru. Ar to pietika lielākajai daļai uzdevumu, tostarp ToC ģenerēšanai, ievadam un secinājumu ģenerēšanai.

Es noteikti atgriezīšos un atjaunināšu šo rakstu ar jauniem atklājumiem, tiklīdz izmēģināšu vairāk uzlauzt AI robotu.