Noteikumi un nosacījumi

Laipni lūdzam SIA Sana Global mājaslapā (“buk.lv”). Šie Noteikumi un nosacījumi (“Noteikumi”) regulē mūsu vietnes lietošanu un mūsu piedāvātos pakalpojumus, tostarp, bet netikai SEO pakalpojumus, tīmekļa mitināšanu un tīmekļa izstrādi. Piekļūstot mūsu vietnei un pakalpojumiem vai izmantojot tos, jūs piekrītat ievērot šos noteikumus un uzņemties tos. Ja nepiekrītat kādai šo Noteikumu daļai, lūdzu, neizmantojiet mūsu pakalpojumus.

1. Noteikumu pieņemšana

Piekļūstot mūsu vietnei un pakalpojumiem vai izmantojot tos, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekrītat šiem noteikumiem pilnībā. Ja nepiekrītat kādam no šo Noteikumu aspektiem, lūdzu, atturieties no mūsu pakalpojumu izmantošanas.

2. Pakalpojumi

SIA Sana Global piedāvā virkni pakalpojumu, tostarp, bet ne tikai: SEO pakalpojumus, tīmekļa mitināšanu un tīmekļa izstrādi. Šo pakalpojumu konkrētā informācija, apjoms un nosacījumi ir izklāstīti atsevišķos līgumos un klientiem sniegtajā dokumentācijā.

3. Lietotāja uzvedība

Jūs piekrītat izmantot mūsu vietni un pakalpojumus tikai likumīgiem mērķiem un veidā, kas atbilst šiem Noteikumiem. Jūs nedrīkstat iesaistīties nekādās darbībās, kas var traucēt, sabojāt vai pasliktināt mūsu vietnes funkcionalitāti vai apdraudēt mūsu sistēmu drošību.

4. Intelektuālais īpašums

Viss mūsu tīmekļa vietnē redzamais saturs, materiāli, preču zīmes un intelektuālais īpašums pieder SIA Sana Global vai tā licences devējiem. Jums tiek piešķirta ierobežota, neekskluzīva, nenododama licence, lai piekļūtu un izmantotu mūsu saturu personiskiem vai nekomerciāliem mērķiem. Jūs nedrīkstat modificēt, reproducēt, izplatīt vai izmantot mūsu saturu bez mūsu skaidras atļaujas.

5. Privātums

Jūsu privātums mums ir svarīgs. Lūdzu, pārskatiet mūsu privātuma politiku, lai saprastu, kā mēs apkopojam, izmantojam un aizsargājam jūsu personas informāciju, kad izmantojat mūsu pakalpojumus.

6. Atbildības ierobežojums

Lūdzu, pārskatiet mūsu atsevišķo atbildības ierobežojumu jeb saistību atrunu lapu, lai iegūtu informāciju par ierobežojumiem un atrunām saistībā ar mūsu pakalpojumiem, tostarp SEO pakalpojumiem, tīmekļa mitināšanu un tīmekļa izstrādi.

7. Trešo pušu saites

Mūsu vietnē var būt saites uz trešo pušu vietnēm. Šīs saites ir sniegtas jūsu ērtībām, taču SIA Sana Global neatbalsta un nekontrolē šo ārējo vietņu saturu vai praksi. Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem vai sekām, kas izriet no jūsu mijiedarbības ar trešo pušu vietnēm.

8. Noteikumu izmaiņas

SIA Sana Global patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt vai atjaunināt šos Noteikumus. Izmaiņas stāsies spēkā pēc to ievietošanas mūsu vietnē. Mūsu pakalpojumu turpmāka izmantošana pēc šādām izmaiņām nozīmē, ka jūs piekrītat mainītajiem noteikumiem.

9. Izbeigšana

Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem bez brīdinājuma pārtraukt, apturēt vai ierobežot jūsu piekļuvi mūsu pakalpojumiem, ja jūs pārkāpjat šos noteikumus vai iesaistāties darbībās, kas var kaitēt mūsu vietnei vai pakalpojumiem.

10. Vadošais likums

Šos Noteikumus regulē un interpretē saskaņā ar tās jurisdikcijas likumiem, kurā SIA Sana Global ir reģistrēts, neņemot vērā tās tiesību kolīzijas principus.

11. Kontaktinformācija

Ja jums ir kādi jautājumi, neskaidrības vai jautājumi par šiem Noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, kas norādīts šeit.

Paldies, ka izmantojāt SIA Sana Global pakalpojumus.

SIA Sana Global
https://www.buk.lv
Pēdējo reizi atjaunināts: 2023. gada 18. augustā