Tehniskais atbalsts

Tehniskais atbalsts rakstiskā veidā jeb caur e-pastu un tiešsaistes čatu ir pieejams 24/7! Sazinieties ar mums, aizpildot kontaktformu majaslapam.lv un atbilde tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi jau pavisam drīz.

[KLIKŠĶINIET ŠEIT, LAI SAZINĀTOS]

Tehniskā palīdzība rakstisā veidā ļaus ātrāk atrisināt Jūsu problēmu, jo mēs varam tūlīt atrast saistīto pakalpojumu un apskatīt radušos problēmu.

Ja nepieciešams atbalsts citā valodā, arī to mēs varam nodrošināt rakstiskā veidā, izmantiojot mašīntulkošanas iespējas, nodrošinot to, ka visi klienti un citi interesenti var saņemt sev saprotamu atbildi visos radušos jautājumus.

Tehniskais atbalsts ir mūsu talants

Mums ir vairāk kā piecu gadu pieredze web hostingā jeb tīmekļa mitināšanas pakalpojumos, tādēļ mūsu klientu atbalsta operatori palīdzēs ātri un profesionāi rast atbildi uz jebkuru radušos problēmu.

Biežāk uzdotie jautājumi par tehnisko atbalstu

Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par tehnisko atbalstu.

Kādos jautājumos izpējams saņemt tehnisko palīdzību?

Mūsu tehniskā atbalsta aģenti atbildēs uz jebkuru radušos jautājumu. Mēs palīdzēsim atrisināt problēmas, kas ir saistītas ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai piedāvātajām precēm. Kaut arī mājaslapu izstrāde nav iekļauta mūsu hostinga plānos, mūsu speciālisti palīdzēs rast atbildes arī ar mājaslapu saistītājos jautājumos, cik iespējams, vai norādīs virzienu kādā meklēt nepieciešamo informāciju Jūsu izmantoto tehnoloģiju dokumentācijās un pamācībās.

Vai ir pieejamns tehniskais atbalsts pa telefonu?

Ar mums ir iespējams sazināties pa telefonu, kas norādīts mūsu vietnes kontaktinformācijā, taču tehniskos jautājumus labprātāk atbildēsim rakstiski. Šādi varam nodrošinār vislabāko, ātrāko un kvalitātīvāko palīdzību Jūsu pieprasījumiem.

Kādā valodā iespējams saņemt tehnisko atbalstu?

Mēs runājam latviski un angliski un arī citās valodās varam piedāvāt atbildi teksta veidā, pateicoties mašīntulkošanas nodrošinātajām iespējām.

Kādos laikos un dienās iespējams saņemt atbildi?

Mēs varam atbildēt uz Jūsu pieprasījumu rakstiski jebkurā dienā un laikā. Ja mūsu atbalsta pieejamības laikos būs radušās izmaiņas, par to paziņosim mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.

Ko darīt, ja nepieciešama palīdzība mājaslapas izstrādē?

Ja Jums ir nepieciešami mājaslapas izstrādes pakalpojumi, varat uzzināt vairāk par piedāvātajām iespējām šeit.

Ko darīt, ja nepiecšama palīdzība ar SEO?

Pasūtiet bezmaksas SEO auditu vai iegādājieties SEO starta kompletu par tikai 19,99 EUR!