Saistību atruna

Paldies, ka izvēlējāties SIA Sana Global SEO pakalpojumus, tīmekļa mitināšanas un tīmekļa izstrādes pakalpojumus, kas tiek piedāvāti caur mūsu vietni buk.lv. Lai gan mēs cenšamies sniegt vislabākos iespējamos pakalpojumus un nodrošināt jūsu apmierinātību, ir svarīgi saprast un piekrist tālāk norādītajiem atbildības ierobežojumiem, pirms sākam izmantot mūsu piedāvājumus:

Pakalpojuma būtība: SIA Sana Global dara visu iespējamo, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes SEO pakalpojumus, tīmekļa mitināšanu un tīmekļa izstrādes risinājumus. Tomēr ir svarīgi atzīt, ka SEO kampaņu panākumi, vietņu veiktspēja un izstrādes rezultāti var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp tirgus apstākļiem, konkurences, tehniskiem apsvērumiem un citiem.

Trešo pušu atkarības: mūsu pakalpojumi var būt balstīti uz trešo pušu platformām, tehnoloģijām un pakalpojumiem, kurus mēs nevaram tieši kontrolēt. Lai gan mēs rūpīgi atlasām un sadarbojamies ar cienījamiem partneriem, mēs nevaram būt atbildīgi par traucējumiem, pārtraukumiem vai problēmām, kas izriet no šīm trešo pušu atkarībām.

Nav garantētu rezultātu: lai gan mēs izmantojam nozares labāko praksi un pārbaudītas metodes SEO, mēs nevaram garantēt konkrētu meklētājprogrammu klasifikāciju vai rezultātus. SEO veiktspēju ietekmē pastāvīgi mainīgie meklēšanas algoritmi un konkurences ainavas.

Vietņu hostings: SIA Sana Global piedāvā uzticamus web hostinga pakalpojumus; tomēr mēs negarantējam nepārtrauktu pakalpojumu, un neregulāri var rasties apkopes, jaunināšanas vai neparedzētas tehniskas problēmas. Mēs neesam atbildīgi par datu, ieņēmumu vai reputācijas zudumu šādu gadījumu dēļ.

Tīmekļa izstrāde: mūsu tīmekļa izstrādes pakalpojumu mērķis ir izveidot funkcionālas un vizuāli pievilcīgas vietnes. Tomēr mēs neesam atbildīgi par datu, ieņēmumu vai zaudējumiem, kas radušies izstrādāto vietņu vai lietojumprogrammu lietošanas vai nepareizas darbības rezultātā.

Lietotāja atbildība: jūsu pienākums ir nodrošināt precīzu informāciju, saturu un norādījumus par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Mēs neesam atbildīgi par jebkādām negatīvām sekām, kas izriet no jūsu sniegtās nepareizas vai nepilnīgas informācijas.

Sekmīgu zaudējumu izslēgšana: SIA Sana Global neuzņemas atbildību par jebkādiem netiešiem, nejaušiem, īpašiem vai izrietošiem zaudējumiem, kas izriet no mūsu pakalpojumu izmantošanas, tostarp, bet ne tikai, peļņas, datu vai uzņēmējdarbības iespēju zaudēšana.

Atbildības ierobežojums: SIA Sana Global kopējā atbildība pret jums par jebkuru prasību vai prasības iemeslu, kas izriet no mūsu pakalpojumiem vai ir ar tiem saistīti, nekādā gadījumā nepārsniegs summu, ko esat samaksājis par konkrēto pakalpojumu.

Jurisdikcijas ierobežojumi: jebkuras juridiskas prasības, strīdi vai darbības, kas izriet no mūsu pakalpojumu izmantošanas, regulē tās jurisdikcijas likumi, kurā SIA Sana Global ir reģistrēts, neatkarīgi no tās tiesību kolīzijas principiem.

Izmaiņas noteikumos: SIA Sana Global patur tiesības jebkurā laikā mainīt vai grozīt šo Saistību atrunas lapu. Izmaiņas stāsies spēkā pēc to ievietošanas mūsu vietnē.

Izmantojot mūsu SEO pakalpojumus, tīmekļa mitināšanu un tīmekļa izstrādes risinājumus, jūs apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekrītat šajā lapā norādītajiem ierobežojumiem. Ja nepiekrītat kādam no šiem noteikumiem, mēs aicinām jūs atturēties no mūsu pakalpojumu izmantošanas.

Ja rodas jautājumi vai neskaidrības par šiem noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pasta adresi veikals [at simbols] buk.lv.

SIA Sana Global
https://www.buk.lv
Pēdējo reizi atjaunināts: 2023. gada 18. augustā