Domēna pārdošana: Kur pirkt vai pārdot savu domēna vārdu?

domēna pārdošana

Domēna pārdošanas sarkasts pieejams šeit:

traveltime.lv (ar mājaslapu)

mansmedijs.lv (ar mājaslapu)

sirups.lv (ar mājaslapu)

fitnesazinas.lv (ar mājaslapu)

un citi.

Lai iegādātos, sazinieties ar mums e-pastā sirups [at] sirups.lv.

Sazinoties ar mums, varat pieteikt arī savu esošo domēna vārdu pārdošanai un mūsu brokeri Jums palīdzēs.

Kāpēc biznesam noder Premium domēni?

Premium domēns parasti sastāv no viena vai diviem vārdiem, tas ir viegli iegaumējams. Premium domēnus parasti izvēlas tā, lai akcentētu sava biznesa darbības nozari, piemēram, autoserviss.xyz būs ideāli piemērots auto servisa pakalpojumu sniedzējam. Cilvēki, kas meklē auto servisu pakalpojumus, meklēs attiecīgo frāzi un adradīs tieši šo adresi pēc atslēgas vārdiem.

Kāpēc tieši .xyz?

.xyz ir jaunas paaudzes domēnu paplašinājums, kas tika laists klajā tikai nedaudz vairāk kā pirms gada. Šis paplašinājums laists klajā, lai nodrošinātu iespēju lietotājiem ieādāties tādu domēnu, ko viņi vēlas, kamēr ar sen pazīstamajiem paplašinājumiem domēna vārdi jau ir aizņemti.

Kā pārdot savu domēna vārdu?

Iesūti sarakstu ar saviem domēna vārdiem vai vārdu kopā ar cenu un citu informāciju. Mēs to publicēsim savā vietnē, lai palīdzeītu tev pārdot.

Kāpēc pārdot domēna vārdu?

Domēna vārds ilgstošajā lietošanas laikā parasti iegūst vērtīgus mērus kā reputāciju un, it īpaši uz to vērstās saites jeb angliski sauktos backlinks. Šīs saites ir svarīgas, jo tās paaugstina domēna URL jeb tīmekļa adrešu (saišu) puzīcijas Google meklēšanas rezultātos un citos meklētāju rezultātos, piemēram, Bing, Yandex un citur. Neatjaunojot savu domēna vārdu un ļaujot tā termiņam beigties, tu pieļauj risko, ka to pašu domēnu varēs reģistrēt jebkurš cits. Tas arī rada risku jaunajam domēna īpašnieka izlikties par tevi vai tavu bijušo/esošo firmu un apmānīt klientus un kontaktpersonas, izveidojot e-pasta adreses, kuras tev agrāk piederējušas ar tavu domēna vārdu.

Kā pasargāt sevi, atsakoties no domēna vārda?

Ja nolems domēnu lietot pārtaukt, pirmstam ir ieteicams veikt dažādus drošības pasākumus kā domēna pāradresēšana uz jauno interneta adresi un arī saisīto e-pasta adrešanu dzēšana no vietnēm, kur tie tikuši izmantoti. Noderēs arī kontaktpersonu apziņošana, lai tie vairs neizmantotu Jūsu veco domēnu un tā e-pastus, cenšoties ar Jums sazināties.

Uzzini, kā iegūt vairāk apmeklētāju savam domēnam šeit!