Hostings Latvijā

Tīmekļa lapu hostings Latvijā, kas neliks vilties ar ātro ielādes laiku un spēcīgajiem serveru resursiem. Hostinga plāni, kas radīti tavas mājaslapas mitināšanai globālajā tīmeklī. Uzzini hostinga plānu tehniskās specifikācijas šeit, izvēlies un pasūti izvēlēto hostingu savai vietnei.

  Ekonomiskais Profesionālais Biznesa
Datu apjoms 1 GB 5 GB 50 GB
Joslas platums 10 GB 100 GB Neierobežots
Mājaslapas 2 6 Neierobežoti
E-pasta adreses 2 20 Neierobežoti
WordPress ir ir ir
OpenCart ir ir ir
PHP, MySQL, HTML it ir ir
Alias ir ir ir
DNS redaktors ir ir ir
24/7/356 atbalsts ir ir ir
Bezmaksas domēns 1+ gads 1+ gads
Automātiskie skripti ir ir ir
Vadības panelis Cyberpanel cPanel cPanel
Cena par mēnesi 1,50 5,00 15,00

Hostinga plāni – iespējas un tehniskā specifikācija

Visi mūsu hostinga plāni ir aprīkoti ar jaunākajām mājaslapu hostinga tehnoloģijām un populārāko programmatūru. Ir pieejams iecienītais cPanel hostinga vadības panelis. Hostings darbojas ar spēcīgiem Linux serveriem, kas tiek uzraudzīti 24 stunas ik dienu, lai nodrošinātu labāko darbspēju un aizsardzību. Jūsu Preofesionālā vai Biznesa plāna serveris būs aprīkots ar Intel(R) Xeon(R) E-2136 CPU @ 3.30GHz procesoru. Zibenīgam darbības ātrumam ir uzstādīts Litespeed papildinājums.

Iegādājoties jebkuru no hostinga plāniem, mēs nodrošināsim Jums tehnisko atbalstu 24/7/365. Ja iegādāsities Profesionālo vai Biznesa hostinga plānu gadam vai ilgākam laika periodam, Jums būs iespēja saņemt domēna vārda reģistrāciju bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzu, sazinieties ar mums pēc hostinga plāna apmaksas veikšanas.

Kādu hostingu izvēlēties savai mājaslapai?

Uz šo jautājumu var atbildēt, zinot Jūsu biznesa vajadzības un Jūsu mājaslapas tehniskās prasības, kā arī prognozējamo apmeklētāju skaitu. Piemēram, ekonomiskais hostinga plāns noderēs vizītkartes tipa mājaslapām, mazajam biznesam un personīgajām vietnēm. Ja esat augošs uzņēmums, vai vēlaties uzturēt, piemēram, ziņu portālu, nelielu interneta veikalu vai forumu, tad Jums noderēs Profesionālais tīmekļa hostinga plāns. Savukārt, Biznesa plāns būs piemērots lielākām, apjomīgākām vietnēm. Tas var uztrēt tāda tipa vietnes, kā e-komercijas platformas, interneta veikalus ar lielāku preču skaitu, portālus ar lielu apmeklētāju daudzumu, kā arī cita veida biznesa vietnes, piemēram CRM sistēmas.

Hostings Latvijā