Bezmaksas mājaslapu konstruktors

Bezmaksas mājaslapu konstruktors palīdzēs izveidot vietni minūšu laikā. Esam pievienojuši savam piedāvājumam jaunu mājaslapu veidošanas rīku. Tas ir, iespējams, vieglāk lietojamais mājaslapu konstruktors jeb tīmekļa vietņu izstrādes rīks.

Mājas lapu izstrāde vairs nav obligāti jāuztic uzņēmumiem par lielām izmaksām. Mājas lapas izveide tagad it tik vienkārša, ka to spēj paveikt jebkurš datorlietotājs. Ar vienkārši “drag-and-drop” principu var pievienot lapai visdažādākās sadaļas, tekstu, attēlus, reklāmas bloku vai ko citu. Iespējams izveidot mājaslapas sākot ar vienkāršu informatīvo lapu līdz pat interneta veikalam.

Lai Jūs varētu iepazīties ar konstruktora pamatfunkcijām, piedāvājam bezmaksas plānu – viss, kas vajadzīgs, lai publicētu savu interneta mājaslapu. Piedāvāti vairāk kā 170 gatavi dizaini, kur pietiek tikai pievienot savu informāciju, un lapa gatava! Tas ir pa spēkam jebkuram – pamēģini šeit!

Ar ko sākt, ja vēl nav sava mājaslapa?

Kad nepieciešams izveidot mājaslapu, pirmie soļi varbūt liels izaicinājums. Lai nepmaldītos, sekojiet šādai secībai. Vajadzības gadījumā, sazinieties ar mūsu klientu atbalstu un mēs palīdzēsim katrā solī.

  1. Reģistrējiet domēna vārdu: atrodiet un izvēlieties labāko domēna vārdu, kā arī reģistrējiet to šeit.
  2. Iegādājieties hostingu jeb tīmekļa mitināšanas pakalpojumu: Izvēlieties mājaslapu hostinga plānu no plašā klāsta un iegādājieties to šeit.

Ja vēlaties uzticēt mājaslapas izstrādi mūsu profesionāļiem, pasūtiet to šeit. Lai darbotos pašu spēkiem, lasiet instrukciju “Kā izveidot mājaslapu pašam“.

Mājaslapas izstrāde paša spēkiem

Mājaslapas izstrāde būs pa spēkam arī pašam ar mūsu bezmaksas mājaslapu konstruktoru – ikviens var izveidot mājaslapu ātri un vienkārši.

  • Nav nepieciešamas programmēšanas zināšanas
  • Tava mājaslapa būs mobilajām ierīcēm draudzīga
  • Daudz iepriekš sagatavotu dizainu, no kuriem izvēlēties
  • Veido neierobežotu skaitu mājaslapu bez maksas

Kāpēc uzņēmumam vajadzīga mājaslapa?

Mūsdienās mājaslapa ir viena no neatņemamām sastāvdaļām sava projekta, idejas vai uzņēmuma reprezentācijai interneta vidē. Liela daļa sabiedrības mūsdienās informāciju par sev nepieciešamajiem pakalpojumiem meklē internetā, līdz ar to klients nokļūst pie pakalpojumu sniedzēja, kura pakalpojums ir vislabāk atrodams. Pakalpojumam internetā ir jābūt ne tikai labi atrodamam, bet arī reprezentatīvi un informatīvi noformētam, lai sniegtu visu klientam nepieciešamo informāciju. Mūsu piedāvātais rīks nodrošina visu nepieciešamo, lai Jūs varētu pievienot informāciju par savu uzņēmumu, projektu vai personīgo tēmu. Interneta komercijas risinājumi nodrošina iespēju apmeklētājam nekavējoties veikt samaksu vai priekšapmaksu par preci vai pakalpojumu. Mājas lapa palīdzēs Jums pelnīt internetā vēl vairāk!

Kā klienti atradīs manu mājaslapu internetā?

Pirmā vieta, kur visbiežāk pakalpojums tiek meklēts, ir meklēšanas rīks, piemēram, Google. Mājaslapām.lv mājaslapu konstruktors ir veidots tā, lai atbilstu Google labas indeksācijas standartiem. Jums būs jāizdara tikai dažas vienkāršas lietas – jāpievieno virsrakstu, aprakstu un attēlu (lapas ikonu). Iespējams pievienot arī Google Analytics statistikas rīku, kas ir atzītākais rīks, kuru izmanto mājaslapu īpašnieki un administratori statistiskās informācijas iegūšanai. Vēl viena ne mazāk svarīga un arīdzan vienkārša lieta – sociālo tīklu profili, kuriem arī ir liela nozīme Jūsu lapas atrašanā. Mājaslapā viegli varēsiet pievienot saiti uz saviem sociālajiem profiliem, piemēram, Facebook vai Twitter. Lapas savienošana ar sociālo tīklu profiliem arī ir viens no Google SEO nosacījumiem. Dalieties ar savas mājaslapas rakstiem un saitēm sociālajos tīklos, lai palielinātu tās redzamību un atrašanas iespējas. Lai patīkama un veiksmīga mājas lapas izveide!

Saite uz bezmaksas mājaslapu konstruktoru šeit!