Linux operētājsistēmas uzstādīšanas un apmācību pakalpojumi

Mūsu uzņēmums nodrošina visaptverošus Linux operētājsistēmas uzstādīšanas un lietošanas apmācības pakalpojumus. Mēs specializējamies operētājsistēmas Linux kā alternatīvas risinājuma piedāvāšanā jūsu esošajai Windows sistēmai. Mūsu mērķis ir padarīt Linux pieejamu un viegli lietojamu ikvienam.AI Latviski    

 

Mūsu Pakalpojumi:

 1. Linux uzstādīšana: Piedāvājam pilnu Linux operētājsistēmas uzstādīšanu uz Jūsu datora, kas aizstās jūsu esošo Windows sistēmu vai tiks pievienots kā papildus sistēma paralēli esošajai. Mūsu pakalpojumā ietilpst sistēmas optimizācija un pielāgošana, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju un lietošanas ērtumu.
 2. Apmācības par Linux lietošanu: Sniedzam detalizētas apmācības par Linux operētājsistēmas ikdienas lietošanu un darbam nepieciešamo funkciju izmantošanu. Mūsu apmācības programmas ir piemērotas gan iesācējiem, gan tiem, kas vēlas paaugstināt savu prasmju līmeni.
 3. Atbalsts un Konsultācijas: Nodrošinām pastāvīgu atbalstu un konsultācijas par jebkuriem jautājumiem vai problēmām, kas var rasties, lietojot Linux sistēmu.

Dažas no Linux sistēmām, kuras mēs uzstādām:

 • Linux Mint: Lietotājam draudzīga un intuitīva, ideāli piemērota tiem, kas pirmo reizi pāriet no Windows uz Linux.
 • Ubuntu: Viena no populārākajām Linux distribūcijām ar plašu lietojumu klāstu un lielisku atbalstu.
 • Un vairāk: Piedāvājam arī citu Linux distribūciju instalāciju un pielāgošanu atbilstoši klienta vajadzībām.

Sazinies ar mums šeit: Lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem vai vienotos par instalāciju un apmācībām, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu.

Kāpēc izvēlēties Linux?

 1. Izmaksu efektivitāte: Lielākā daļa Linux distribūciju ir bez maksas, kas padara to par izmaksu ziņā efektīvu izvēli salīdzinājumā ar Windows, kuram parasti nepieciešama maksas licence. Tas var būt īpaši izdevīgi uzņēmumiem vai indivīdiem, kuri vēlas samazināt programmatūras izmaksas.
 2. Drošība: Linux tiek uzskatīts par drošāku nekā Windows. Tā atvērtā koda daba ļauj lielai izstrādātāju kopienai ātri identificēt un labot drošības problēmas. Turklāt Linux lietotāju privilēģiju modelis, kas pieprasa administratora atļaujas jutīgām operācijām, palīdz novērst ļaunprātīgu programmatūru un vīrusu uzbrukumus.
 3. Veiktspēja: Linux parasti prasa mazāk sistēmas resursu, tāpēc tas var darboties ātrāk un efektīvāk uz vecākas aparatūras nekā Windows. Tas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties atjaunot vecus datorus vai vadīt serverus, kuriem jābūt efektīviem un uzticamiem.
 4. Pielāgošana: Linux piedāvā plašas pielāgošanas iespējas, lai pielāgotu lietotāja saskarni un funkcionalitāti individuālajām vēlmēm. Lietotāji var izvēlēties no dažādām darbvirsmas vidēm un pielāgot visu, sākot no izskata līdz tam, kā sistēma darbojas.
 5. Dažādas distribūcijas: Ir daudz dažādu Linux distribūciju, katra ir pielāgota konkrētām vajadzībām. Sākot no lietotājam draudzīgām distribūcijām, piemēram, Ubuntu un Linux Mint iesācējiem, līdz sarežģītākām, piemēram, Debian un Fedora, ir Linux versija gandrīz katram lietotāja tipam.
 6. Privātums: Parasti Linux distribūcijas ir vairāk orientētas uz privātumu nekā Windows. Tās apkopo mazāk lietotāju datu un nodrošina lielāku pārredzamību par savāktajiem datiem.
 7. Kopienas atbalsts: Linux kopiena ir pazīstama ar savu aktīvo atbalsta forumu un dokumentāciju. Lietotāji bieži var atrast atbildes uz saviem jautājumiem, izmantojot kopienas atbalsta kanālus, kas ir īpaši noderīgi tehnisku problēmu vai OS lietošanas apgūšanas gadījumā.
 8. Programmatūras pārvaldība: Linux distribūcijas bieži nāk ar pakotņu pārvaldniekiem, kas padara programmatūras instalēšanu, atjaunināšanu un pārvaldību ārkārtīgi efektīvu un drošu. Šie pakotņu pārvaldnieki apstrādā atkarības un atjauninājumus veidā, kas parasti ir vairāk vienkāršots nekā Windows.
 9. Stabilitāte un uzticamība: Linux ir pazīstams ar savu stabilitāti un uzticamību. Tas bieži tiek izmantots serveriem un kritiskām lietojumprogrammām, jo tam nav nepieciešams bieži restartēt, lai uzturētu veiktspējas līmeni.
 10. Saderība ar vecāku aparatūru: Linux var būt lieliska izvēle vecākai aparatūrai, kas varbūt nevar efektīvi darboties ar jaunāko Windows versiju. Daudzas vieglas Linux distribūcijas ir īpaši izstrādātas darbam uz vecākas vai mazāk jaudīgas aparatūras.

Padariet pāreju uz Linux vienkāršu un efektīvu kopā ar mums!

 

 
linux