Bezmaksas hostings – vai ir vērts to izmantot?

Bezmaksas hostings

Kad līdzekļus jātaupa, populāri ir izmantot bezmaksas hostingu. Tas var būt ideāls mazām vietnēm un starta projektiem, bet vai bezmaksas hostings tik tiešām ir to vērts, lai to izmantotu biznesa mājaslapai?

Kas ir bezmaksas hostings?

freehosting99.com hostings sniedz iespēju uzturēt savu mājaslapu pieejamu globālajā interneta tīmeklī pilnīgi par brīvu! Tas nozīmē, ka tev nebūs jāmaksā ne centa, lai augšuplādētu vai izveidotu savu mājaslapu no kādas sagataves vai no paša sākuma līdz beigām un viss tavs mājaslapas saturs būs pieejams internetā pilnīgi bez maksas. Lasi vairāk par to, kas ir hostings šeit.

Kāda veida mājaslapas var uzturēt freehosting99.com bezmaksas hostingā?

freehosting99.com bezmaksas hostingā var uzturēt visdažādākās mājaslapas, balstītas uz HTML, CSS, PHP vai JavaScript programmēšanas valodām. Pie mums var izturēt dažādas satura vadības, e-komercijas un cita tipa tiešsaistes sistēmas.

Kādu mājaslapu var izveidot bez maksas?

Bez maksas var izvēlēties kādu no gatavajām HTML tipa sagatavēm un arī brīvi rediģēt tās kodu un saturu. Var arī izmantot mūsu automātisko vietņu uzstādītāju, kas piedāvā tādas populārās satura vadības sistēmas kā WordPress, PrestaShop, OpenCart, Drupal, Joomla, phpBB, un citas.

Bezmaksas hostingā var uzturēt ne tikai mājaslapas, bet arī interneta veikalus, forumus, ziņu portālus, blogus un par klientu vadības sistēmas jeb CRM.

Kā lietot bezmaksas hostingu?

Reģistrējies mūsu mājaslapā, ievadot jaunās mājaslapas nosaukumu jeb lietotājvārdu, kas sastāv no burtiem vai cipariem. Ja ievadīsi lietotājvārdu roberts, tavas mājaslapas adrese būs robers.freehosting99.com. Ja vēlēsies pievienot pats savu domēna vārdu, piemēram, roberts.lv, to droši varēsi izdarīt pēc reģistrācijas pabeigšanas. Ievadi e-pasta adresi, uz kuru saņemsi hostinga vadības paneļa pieslēgšanās informāciju. Ja neatrodi e-pasta ziņu pie ienākošajām vēstulēm, apskati ar spam/junk jeb mēstuļu/surogātpasta mapi. Citreiz e-pasta saņemšana jāpagaida dažas minūtes, jo lielā pieprasījuma dēļ visas e-pasta ziņas netiek sūtītas vienlaicīgi, bet ar mazām pauzēm.

Vai varu uzstādīt SSL sertifikātu savā bezmaksas hostinga kontā?

SSL sertifikāta uzstādīšana iespējama tikai ar maksas hostinga plāniem www.maxhostr.com un iegādājoties hostinga plānu, varēsi gan uzstādīt maksas sertifikātu, gan arī bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātu pēc izvēles.

Cik mājaslapas varu uzturēt bezmaksas hostingā?

Mājaslapu skaits tavā bezmaksas hostinga kontā nav ierobežots – vari izveidot un uzturēt tik mājaslapas, cik vien vēlies!

Lasi, kā izveidot mājaslapu paša spēkiem.