Hostinger atsauksmes 2022. gadā

Mājaslapas optimizācija

Uzzini, ko piedāvā Hostinger un atrodi sev piemērotāko hostingu!

Hostinger piedāvājuma apskats

Hostinger tīmekļa mitināšana kļūst arvien populārāka visā pasaulē. Tas ir viens no visstraujāk augošajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Tas ir kļuvis par spēcīgu konkurentu Hostgator un Godaddy. Kāpēc Hostinger kļūst tik populārs un vai tas tiešām ir vērts izmēģināt? Iedziļināsimies tajā un uzskaitīsim visus plusus un mīnusus.


Mūsu personīgais favorīts no Hostinger piedāvājumiem: Premium Web Hosting, DNS un SSL – no 2,49 USD mēnesī


Kā viss sākās

Hostinger sāka darboties kā tīmekļa mitināšanas uzņēmums, bet tagad tas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu maziem un vidējiem uzņēmumiem. No virtuāliem privātiem serveriem līdz domēna nosaukumiem vai SSL sertifikātiem Hostinger ir vienas pieturas aģentūra visām jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām.

Tagad Hostinger ir augstākās klases pasaules klases tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas nodrošina koplietotas tīmekļa mitināšanas paketes, mākoņa mitināšanas VPS serverus, domēnu reģistrāciju, SSL sertifikātus un daudz ko citu. Hostinger ir ideāla vieta tūkstošiem veiksmīgu uzņēmumu, emuāru un e-veikalu visā pasaulē!

Hostinger nodrošina mitināšanas plānus, kas atbilst visām tīmekļa vietnes prasībām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams kopīgots, tālākpārdevējs, VPS vai mākoņa mitināšanas plāns, mūsu klāsts ir nepārspējams. Pakotnēm ir tik daudz papildu pakalpojumu, tostarp WordPress mitināšana, BEZMAKSAS domēna vārdi no .COM, .net vai .CO.UK ar jūsu mitināšanas paketi un bezmaksas firmas e -pasta konti, ieskaitot 10 GB e -pasta krātuves jūsu POP3 pastkastē pārvaldītā datu centrā Londonā, UK!

Jautājumi un atbildes:

 • Kas atvieglo lietošanu? Hostinger piedāvā plašu hostinga iespēju klāstu, tostarp nozarē vadošās tīmekļa mitināšanas paketes, mākoņa serverus un unikālu īpašu serveru klāstu. Katram plānam ir unikāla pievienotās vērtības pakalpojumu, vietņu veidņu un mitināšanas pakalpojumu kombinācija. Mūsu klientu atbalsta komanda piedāvā tiešraides tērzēšanu visu diennakti, e -pastu un biļešu sistēmas atbalstu.
 • Kur atrodas mitināšanas galvenā mītne? Hostinger ir viens no visstraujāk augošajiem hostinga uzņēmumiem. Tas ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs no Eiropas, kas piedāvā savus pakalpojumus no vairākām valstīm: Lietuvas, Singapūras un Brazīlijas. Tādējādi gandrīz visās pasaules vietās var sasniegt zemu latentumu. Hostinger ir atšķirīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem: uzlabota infrastruktūra, uzlabota norēķinu sistēma, ātrs serveru iestatīšanas laiks un ļoti labs pakalpojums.
 • Kas nepieciešams, lai vietne tiktu rādīta tiešsaistē?
  Hostinger palīdz jums izveidot savu tīmekļa telpu ar vislētākajām izmaksām šajā nozarē. Mākoņu serveri jūsu vietnēm (WordPress, Joomla vai citas ar skriptu darbināmas vietnes) tikai par aptuveni 3,00 USD mēnesī. Iegādājieties kādu no mūsu mitināšanas pakotnēm un saņemiet bezmaksas domēna nosaukumu 14,95 USD vērtībā gadā. Labākais ir tas, ka mums ir sajūta, ka visas šīs cenas nākotnē kļūs vēl labākas! Mēs izmantojam Hostinger no 2011. gada, un kopš tā laika mūsu uzņēmums strauji aug, neatpaliekot no mūsu pakalpojumu pieprasījuma.
 • Vai Hostinger ir aprīkots ar cPanel? Hostinger unikālais pielāgotais vadības panelis ar nosaukumu hPanel. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu jums viegli pārvaldīt savu mitināšanas kontu. Jūs varat instalēt jebkādus skriptus, reģistrēt jaunus domēnus, pārvaldīt lietotājus, skatīt datplūsmas statistiku, automātiski instalēt WordPress un daudz ko citu tieši no vadības paneļa.
 • Kāds ir Hostingera dīkstāves laiks?
  Pamatprogramma ir izstrādāta, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju un uzticamību. Uzlabotā mākoņa infrastruktūra garantē lielu ātrumu, 99,99% darbības laiku, OS līmeņa ugunsmūrus, DDoS uzbrukumu novēršanu. Inženieri vienmēr domā par datu drošību, serveru uzraudzību un OS sacietēšanu. Hostinger neizmanto trešās puses mitināšanas pakalpojumu sniedzējus – visus pakalpojumus nodrošina Hostinger.
Izvērsts no Eiropas uz Ameriku un Āziju

Hostinger ir vadošais mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs Eiropā. Ekspertu komanda, kas aizraujas ar jaunu tehnoloģiju izstrādi, lai atvieglotu dzīvi tiešsaistē. Bez viltībām, bez sarežģītiem skriptiem – tikai jaunākās tehnoloģijas, draudzīgs atbalsts un bezmaksas papildiespējas.

Plusi un mīnusi

 • + Atbalsta komanda palīdz vairāk nekā citi populāri mitināšanas uzņēmumi. Tas pat palīdz novērst vietni, kas nav mitināšanas pakalpojuma problēma.
 • + Cenas ir ļoti zemas. Īpaši VPS cena – tā ir viena no lētākajām nozarē, pat ja pakalpojums ir ļoti ērts.
 • + Hostinger pielāgotajam vadības panelim ir šī augstākā līmeņa produkta sajūta. Tas izskatās modernāk nekā labi pazīstamais cPanel. Nepārprotiet, tas ir piemērots ne tikai izskatam – to ir daudz vieglāk lietot, un tam ir dažas papildu lieliskas funkcijas, piemēram, iebūvētais WordPress pārvaldības panelis ar papildu funkcijām, piemēram, iebūvētiem drošības un ātruma spraudņiem un viegli pārvaldāms pat iesācējiem.
 • – Tehniskā atbalsta gaidīšanas laiks. Reāllaika atbalsta reakcijas ātrums pēdējā gada laikā ir samazinājies no minūtēm līdz stundām.

Secinājumi

Tā kā man nepatīk gaidīt stundu pēc atbalsta saņemšanas, kad ir steidzams tehnoloģiju gadījums, ir izmaiņas, lai iegādātos prioritāro atbalsta iespēju par dažiem dolāriem. Ņemot vērā zemās mitināšanas cenas un bezmaksas domēnu, gala darījums joprojām ir ļoti ērts, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Hostinger atbalsts ir īpaši atsaucīgs.

Uzzini, kā izveidot mājaslapu paša spēkiem šeit!